Uyku Apne Cihazları

Yeni Ürünler

Görüntülenen Ürünler

Fisher Paykel HC 254 Oto Cpap Cihazı

HC 254

Yeni Ürün

Fiseher Paykel Oto Cpap Cihazı

Daha Fazla Detay

Ürün Açıklaması

Ürün Kodu : HC254

Fisher Paykel 200 Serisi Otomatik CPAP cihazı firmanın son dönemde geliştirdiği tüm teknolojileri bünyesinde bulundurmaktadır. Tam entegre yapısı ile nemlendirme kabı cihazın önünde ve çok kolay ulaşılabilir bir yerde bulunmakta bu da günlük kullanımda pratikliği dolayısıyla konforu beraberinde getirmektedir.

HC254 cihazında bulunan Fisher Paykel tarafından geliştirilen algoritma sayesinde cihaz uyku sırasında apne ve hipopneleri hızla algılar ve müdahale eder, böylece hastanın yaşadığı uyku olayı hızla engellenir ve kişi uykusuna devam eder. HC254 sağlam ve istikrarlı yapısıyla uzun yıllar tedaviyi en efektif şekilde sağlar.

Ambient Tracking Plus Teknolojisi gelişmiş algılayıcılar sayesinde ortam sıcaklığını sürekli olarak analiz eder ve ortam sıcaklığında oluşan farklara göre cihazın ısıtıcısını ayarlayarak hastaya sürekli doğru nemde ki cihazın ulaşmasını sağlar, özellikle kış aylarında soğuk ortamda uyumayı seven kişiler için bu teknoloji sürekli bir uyku sağlamada çok etkin olmaktadır. Bunun yanında zaman zaman oluşan istenmeyen maske kaçaklarında da sistem bu kaçağı algılar ve azalan nemi ısıtıcı plakayı daha fazla çalıştırarak tolere eder.

Fisher Paykel Arge departmanının son dönemde geliştirdiği bir teknoloji de SensAwake ‘tir. Bu teknoloji hastanın sürekli olarak nefes alıp verişini sensörleri vasıtasıyla takip eder ve ve bazı hastaların uyku sırasında CPAP basıncınında etkisiyle yaşadığı kısa uyanıklık hallerini sezer. Hasta uyanıklık haline geçtiğinde sistem hızla basıncı izin verilen ölçüde indirir ve hastanın tekrar uykuya dalmasına yardımcı olur. Bu sistem sayesinde bu kısa uyanıklık halleri kişinin fark edemeyeceği kadar kısa sürer ve rahat bir uyku evresi devam eder.

InfoSmart sistemi de gece boyu gelişen tüm bu olayları kayıt altına alarak uyku uzmanlarının kontrol zamanlarında hastanın uykusu hakkında geniş bir bilgi sahibi olmasına yardımcı olur.

 
HC254 ÖZELLİKLER TABLOSU
Performans Özellikleri     254
Nemlendirme Sistemi     
Tam Entegre Sistem     •
Ambient Tracking™ Plus Teknolojisi     •
Basınç Destek      
SensAwake Teknolojisi     •
Hafıza Sistemi     
F&P InfoSmart Yazılımı     Kullanım Bilgisi     •
Detaylı Bilgiler     •
Çıkarılabilir Data Media     
SmartStick™ Teknoloji     •
Basınç Kontrol     
Rakım Seviye Kontrolü     Manuel     •
Otomatik     
Leak Compensation     •
TitrationMaximizer™ Yazılımı     •

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Bir Yorum Yaz

Fisher Paykel HC 254 Oto Cpap Cihazı

Fisher Paykel HC 254 Oto Cpap Cihazı

Fiseher Paykel Oto Cpap Cihazı